لاغری و چاقی

بسیار ی از افراد گاه نا آگاهانه وفقط بخاطر تبلیغات غلط بدنبال لاغری هستند وجهت رسیدن به مقصود یا گول تبلیغات غلط داروهای لاغری را میخورند یا بعلت تنبلی نیز فکر میکنند که با خوردن چند قرص براحتی وبدون زحمت به مقصود میرسند.!!!!!!
همچنین در مقابل باز هستند افراد دیگری که جهت چاق شدن وبزرگ شدن اندامها باز هم گول همین تبلیغات وداروهای نامعلوم باصطلاح چاقی را میخورند.!!! 
درمان چاقی ولاغری باگیاهان دارویی
هموطن عزیز لطفا گول نخورید وخودتان وخانواده تان را در معرض خطر قرار ندهید.
هیچ کس در چاقی یا لاغری مشابه شخص دیگری نیست که بتوان تمام مردم دنیا را به یک دارو لاغر یا چاق کرد واین کار باید برای هر فرد جداگانه وبا توجه به شرایط مختلف سن و وزن وقد ومزاج انجام گیرد.
درمان چاقی ولاغری با گیاهان دارویی
موضوع مهم رسیدن به تناسب قد و وزن باید باشد ونه لاغری مفرط وفوری یا بلعکس چون در این صورت شما آسیب جدی به بدن خودتان وارد خواهید کرد.
خدواند متعال بدن انسان را به گونه ای غیر قابا تصور با انعطاف جهت شرایط مختلف ساخته اما این دلیل نمیشود که کسی فکر کند فنا ناپذیر است و بدن او   در مقابل فشار های گوناگون طوری نخواهد شد.
تمام رفتار شما با بدنتان خواه از خوراک و خواب ودارو و..... برروی بدن شما عوارض خوب وبد بسته به عمل شما خواهد داشت ولی بعضی عوارض زودتر وبعضی دیرتر خود را نشان خواهند داد.
با خودتان مهربان باشید وگول قرص هایی لاغری ویا چاقی را نخورید.
در صورت تمایل جهت حفظ سلامت ورسیدن به تناسب اندام میتوانید با ما تماس بگیرید.
 

[Forwarded from عطاری نعیم]
چاقی ولاغری
این موضوع چاقی ولاغری امروزه مورد توجه عده بسیاری قرار گرفته وعده ای بطور جدی وعده ای هم گه گاه در این زمینه تلاش های گوناگونی انجام میدهند.
ودر این رابطه شبکه های ماهواره ای هم که دیگه گوش آدم را کر میکنند.
در واقع سلامتی بسیار خوب است وتناسب اندام هم خوب اما یک کلمه مهم این است که(تناسب اندام)باشد نه چیز دیگری.
یعنی چی ؟؟؟؟؟در طب سنتی تمام انسانها به چهار دسته مزاجی تقسیم میشوند که این مزاج از بدو تولد به طور مختلف به فرزند به ارث میرسد وهر مزاج شخصی را میسازد با مشخصات خودش واین مزاج جزو لاینفک اوخواهد بود.
بطور مثال یک شخص بلغمی استعداد چاقی را بطور مادر زادی دارد ویک شخص سوداوی استعداد لاغری را.
نکته مهمی که میخواهم با توجه به توضیح بالا به شما عزیزان عرض کنم این است که داروهای چاقی یا لاغری ماهواره ای را بهیچ وجه نخرید چون به غیر از مسایل دیگر باید متوجه باشید که هر شخص با شخص دیگر کاملا متفاوت است وبرای لاغری یا چاقی شرایط ورژیم وداروهای خاصی را در صورت لزوم باید مصرف کند ویک داروی خاص برای تمام مردم اگر درست وجعلی نباشد تاثیر یکسان نخواهد داشت.
من خودم از نزدیک کسانی را دیدم که میخواستند چاق بشوند وبرای آن از این داروهای ماهواره ای استفاده کرده بودند والان علاوه بر چاقی زشت دچار کبد چرب با گرید بالا شده اند که بسیار مشکل آفرین شده برایشان.
عزیزان اگر میخواهید چاق یا لاغر شوید اولا از داروهای ماهواره ای کاملا پرهیز کنید و
دوما به روشی کاملا ایمن ومناسب مزاج خودتان لاغر یا چاق شوید.
در این راه میتوانید با ما مشاوره کنید وبا کسب سلامتی به (تناسب اندام)خوبی بسته به مزاج وسن تان برسید.

درمان چاقی با گیاهان دارویی
این کار بسیار کم هزینه ودر مقابل بسیار پر خاصیت  خواهد بود برای مصرف کننده آن 

چون همه گیاهان دارویی چند وجهی عمل میکنند!

درمان چاقی و درمان لاغری 

با استغاده از گیاهان دارویی بسادگی به اندام دلخواه برسید و  گیاهان دارویی نه تنها در اینکار بسیار موفق عمل میکنند بلکه به شخص سلامتی وسرزندگی خاصی میدهند!! 

چون شخص را از شر اخلاط بیماری زا نیز راحت میکنند.!!!

باور ندارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا خودتان ببینید.