درمان گیاهی آنفولانزا

با  توجه به فصل پاییز ودر گیری وشیوع بالای بیماری های واگیردار مانند سرما خوردگی وآنفولانزا و لزوم پیشگیری از آن عطاری نعیم  گیاهان دارویی موثر ومفیدی را به شما عزیزا ن عرضه میکند که میتوان به عنوان واکسن گیاهی آنفولانزا استفاده کرد.لازم به ذکر است این واکسن گیاهی آنفولانزا نه تنها  درمان وپیشگیری آنفولانزا را میکند بلکه بسیاری دیگر از بیماریهای ریوی وسینوزیت را نیز درمان میکند. 

این واکسن آنفولانزای گیاهی از لحاظ قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه است چون که واکسن های خارجی موجود در بازار فقط برای یک نفر مصرف دارد ویک خانواده بسته به تعداد باید این دارو را تهیه ومصرف نمایند  اما   واکسن آنفولانزای گیاهی یک بسته آن باقیمت بسیار پایین تر  از واکسن خارجی برای یک خانواده ۴نفره کافی ومفید  است. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

درمان گیاهی آنفولانزا

در حال حاضر و با شیوع بیماری آنفولانزا خصوصا در فصل پاییز وزمستان مردم زیادی که اطلاع از درمان گیاهی آنفولانزا ندارند به سراغ واکسن آن میروند.

آیا واقعا راه دیگری نیست؟ آیا خداوند دانا این یک قلم را فراموش کرده؟

قطعا  که اینطور نیست نه تنها در مورد این بیماری بلکه در مورد همه بیماریها در جهان . واکسن آنفولانزا  که در داروخانه ها به مشتریان داده  میشود در واقع همانند بقیه واکسن ها یک  ویروس ضعیف شده آن بیماریست که به بدن انسان تزریق میشود!!! که البته جهت بیدار سازی سیستم ایمنی بدن است.

واکسن گیاهی آنفولانزا

این گیاهان نه تنها ویروس آن بیماری نیستند بلکه حتی به بدن شما تزریق هم نمیشوند وشما مجبور نیستید ویروس یک بیماری را وارد بدن خود بکنید.

در درمان آنفولانزا با گیاهان دارویی بجای چه کنم چه کنم های معمول در خرید واکسن شیمیایی (چون هر داروخانه ای یک محصول خارجی را تبلیغ میکند) شما با  مخلوط چند گیاه طبیعی خدادای مواجه هستید پس جای نگران در تهیه دارو یا مارک تقلبی  وگرانی ویا بسیاری از مسایل دیگر را ندارید.

واکسن آنفولانزای گیاهی

این گیاهان را براحتی برای همه افراد خانواده میتوانید استفاده کنید ودر محیط طبیعی با گیاهان طبیعی زندگی بهتری را تجربه کنید. جهت تهیه این گیاهان میتوانید با ما تماس بگیرید.