درمان دیابت

درمان دیابتبیماری دیابت که یک بیماری تاثیر گذار در زندگی اشخاص است و با درگیر شدن افراد در صورت عدم درمان خطرات گوناگونی دایما آنها را تهدید خواهد کرد .
خوشبختانه خداوند رحمان ورحیم همانطور که برای بیماریهای دیگر انسان دارویی آفریده برای  درمان دیابت نیز گیاهان بسیار آفریده تا بتواند از شر این بیماری درامان باشد.
البته درمان دیابت بسته به نوع آن است وهمچنین شخص بیمار طول درمان خاص خود را دارد وحتی اگر هم درمان نشود کنترل آن به سادگی وهزینه بسیار کم با گیاهان دارویی امکان پذیر است ودر صورت  مصرف این گیاهان از عوارض بیماری در امان خوهد بود.
چنانچه مایل باشید جهت درمان دیابت با گیاهان دارویی میتوانید با ما تماس بگیرید.

عوارض بیماری دیابت

این بیماری مانند یک خشکسالی مخفی به آرامی در حال ازدیاد وپیشروی در مملکت ما وحتی در ممالک پیشرفته است چرا؟؟؟؟

علت دیابت چیست؟این سوال بسیار مهمی است چرا دیابت با اینکه یک بیماری واگیر دار نیست اینقدر در حال زیاد شدن است؟

در درمان دیابت باید اول گفت که مهم آن است که اول چکار کنیم که مبتلا نشویم؟ چون این بیماری در درمان وعوارض  با طب شیمیایی بسیار هزینه بر است وتقریبا در اکثر موارد به جز  دیابت بارداری مادام العمر بیمار باید هزینه بدهد ودر خطر باشد. چکارباید کرد؟

اولین قدم در جلوگیری از ابتلا به این بیماری تغییر سیستم تغذیه است .

خوردن اغذیه و نوشیدنی های نامعلوم که به اسم سالم به خورد ما میدهند یکی از عوامل مهم ای بیماری است. فست فودها ، آب میوه ها، چیپس وتنقلات مصنوعی دیگر وسوسیس وکالباس و.... هر آنچه که باعث بوجود آمدن   خون کثیف   در بدن میشود.

دیابت متولد از فساد خون است!!!! 

خون فاسد در بدن بر روی کارکرد تک تک اعضا از جمله لوزالمعده که وظیفه تولید وترشح انسولین بر عهده آن است تاثیر منفی میگذارد !!!

شما تصور کنید که در یک کارخانه بزرگ که سیستم امنیتی آن توسط چند نفر در یک مرکز کنترل  اداره میشود آن افراد خودشان بدلایلی مریض باشند .در واقع آنها نمیتوانند بطور صحیح کار کنترل خود را انجام بدهند در نتیجه عوارض آن گریبانگیر کارخانه دار خواهد شد.

همچنین خون فاسد بر اندامهای بدن نیز تاثیرمنفی میگذارد ومانع جذب انسولین توسط آنها میشود. پس می بینید که فساد خون چگونه شما را به این بیماری مبتلا خواهد کرد.

راه چاره چیست‌؟

در ابتدا برای همه تغذیه خوب است وچون تا بحال خیلی ها(۹۹)درصدمردم توسط غذاهای مختلف در واقع در بدن آنها خون فاسد تولید شده وهست  پاکسازی  مورد نیاز  همه است . جلوگیری از بیماری دیابت با گیاهان دارویی وپاکسازی خون وبدن نیاز  واجب است برای همه وبه یک دوره درمانی چهل روزه دارد.

اما اگر بیمار شدیم چه کار کنیم؟

در درمان با گیاهان دارویی گیاهان بسیار خوبی را خداوند رحمان و رحیم در دسترس همگان قرار داده که ذکر تک تک آنها وطریق و مقدار مصرف آنها را البته با مشاوره یک عطار حاذق باید انجام داد. عطاری نعیم آماده  دادن مشاوره به شما عزیزان است .با ما تماس بگیرید.